tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

Çöp Kamyonu Hidrolik Silindirler

Yan yükleyici yatırma ve tutma silindirlerinden ön ve arka yükleyici kaldırma ve kapı silindirlerine kadar, JSRUIYA sağlam ve yüksek kalite standartlarına göre üretilmiştir.

Teklif Alın
Kalite Çöp Kamyonu Hidrolik Silindirler Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Çöp Kamyonu Hidrolik Silindirler

Çöp Kamyonu Hidrolik Silindirler

Atık ve Çöp Kamyonları için Hidrolik Silindirler

Çöp ekipmanı veya Çöp kamyonları toplumumuzda kritik öneme sahiptir.Sağlam ve yüksek kalite standartlarına göre inşa edilmiş, sokaklarımızı temiz tutmak için bu ekipmana güveniyoruz.Hidrolik, çöp kamyonları için yalnızca çevrim süresi açısından değil, aynı zamanda çöpün miktarı ve sıkıştırma oranı açısından da maksimum üretkenlik sağlar.JSRUIYA Hidrolik Silindirlerinin bu talebi karşılayabileceğinden emin olun.

 

Atık ve geri dönüşüm uygulamalarında her gün dövülen silindirler tasarladık ve şu anda üretiyoruz.JSRUIYA Hydraulics, yan yükleyici yatırma ve tutma silindirlerinden ön ve arka yükleyici kaldırma ve kapı silindirlerine kadar, uygulamanız için sahada kanıtlanmış bir tasarıma sahiptir.

 

Çöp Kamyonları – Önden Yükleyiciler

 

Roll-off'lar

Çöp Kamyonları – Yan Yükleyiciler

 

Çöp Kamyonları – Arka Yükleyiciler

 

Römork Damperleri

 

ISO TS 16949 sertifikalı bir tesiste sıkı OEM standartlarına göre üretilen JSRUIYA hidrolik silindirler, ezici bir deneyim olacaktır.

 

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.