tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

Özelleştirilmiş Hidrolik Silindirler

JSRUIYA, tek etkili, çift etkili ve kaynaklı çubuk silindirler üreterek ISO TS16949 standardına göre sertifikalandırılmıştır.

Teklif Alın
Kalite Özelleştirilmiş Hidrolik Silindirler Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Özelleştirilmiş Hidrolik Silindirler

Özelleştirilmiş Hidrolik Silindirler

Özel OEM Hidrolik Silindirler:

JSRUIYA Hidrolik Makinelerinde ihtiyaçlarınız için özel hidrolik silindirler oluşturma konusunda uzmanız.Tek etkili, çift etkili ve kaynaklı çubuk silindirler üretiyoruz, ISO TS16949 standardına göre sertifikalandırılmıştır.Ayrıca mobil endüstrideki birçok büyük OEM ekipman üreticisinin onaylı tedarikçisiyiz. Silindirlerimiz makine endüstrisi, metalurji endüstrisi, tarım ekipmanları, inşaat ekipmanları, madencilik ekipmanları, gıda endüstrisi, ormancılık ekipmanları, treylerler, ekskavatörler ve diğer sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. alanlar.

 

Hidrolik Silindir İmalat Süreci

 

Hidrolik Silindir Malzemeleri

Silindir borusu 45# çelik, 42CrMo4 veya ST52 kullanır.Piston çubuğu paslanmaz çelik çubuk kullanır.Tüm sızdırmazlık elemanları, NOK, Merkel, Hallite, Trelleborg vb. gibi uluslararası üne sahip markalardandır.

 

Kalite kontrol

Müşteriye teslim edilen tüm hidrolik silindirler, basınç testi, bitirme testi, sertlik testi, ultrasonik test, kaynak testi, boya tabakası testi, hidrolik yağ temizlik testi vb. dahil olmak üzere çeşitli testlerden geçirilir.

 

Özel Süreç

Sunduğunuz detaylı çizimlere göre üretim yapabiliriz.Çizimleriniz yoksa, bize özel gereksinimlerinizi söyleyebilirsiniz.Mühendislerimiz, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak üretim planları tasarlayacaktır.

 

OEM JSRUIYA Hidrolik Silindirlerin özellikleri:

1. Çeşitli endüstriler için özel yapım, kaynaklı hidrolik silindirlerin üretimi ve tedariği ve akla gelebilecek herhangi bir uygulama için özel hidrolik silindirler üretebilir.

2. Çok uygun fiyata dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.üretim uygulamaları için en iyi seçim.

3. Esnek teslimat programları ve rekabetçi garanti.

4. Optimum performans ve müşteri memnuniyeti sağlamak için ürettiğimiz her silindirde yağ testi yapın.

 

 

 

 

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.