tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

Tek Etkili Çift Etkili Silindir

JSRUIYA, yüksek kaliteli silindirler sağlamayı taahhüt eder. özel uygulamanıza ve çalışma parametrelerinize göre uyarlanmış özel tasarım tek ve çift etkili silindirler sağlayabilir.

Teklif Alın
Kalite Tek Etkili Çift Etkili Silindir Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Tek Etkili Çift Etkili Silindir

Tek Etkili Çift Etkili Silindir

2011 yılında kurulan JSRUIYA Hidrolik Makineleri, saygın ve güvenilir hidrolik silindir üreticileridir.
 
İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz yüksek kaliteli silindirleri sağlamayı taahhüt ediyoruz.Endüstriyel, inşaat veya freze uygulamaları için tek etkili bir hidrolik silindir arıyorsanız size yardımcı olabiliriz.
 
Tek Etkili Hidrolik Silindirler

 

Tek etkili silindir, çift etkili muadilinden daha basittir.Daha az bileşenle daha az hata olur, bu da bakım söz konusu olduğunda iyi bir haberdir.

 
Tek etkili silindirler, özellikle hızlı veya kontrollü geri çekmenin gerekli olmadığı basit işler için idealdir.Çekme uygulamalarını işlemek için bir diş içeren içi boş piston versiyonları da mevcuttur.
 

Özel uygulamanıza ve çalışma parametrelerinize göre uyarlanmış özel tasarım tek etkili silindirler tedarik edebiliriz.

 

Çift Etkili Hidrolik Silindirler

 

Çift etkili hidrolik silindirler, hidrolik sıvıyı pistonun her iki tarafına da pompalama özelliğine sahiptir.Her iki uca yakın konumlandırılan bağlantı portları, piston çubuğunun hem ileri hem de geri hareket etmesini sağlar.Ekstra port, geri çekme sırasında piston üzerinde daha fazla kontrole izin verir ve her zaman başlangıç ​​noktasına geri dönmesini sağlar. Çift etkili silindirlerin daha hızlı ve öngörülebilir geri çekilmesi, onları tekrarlanabilir doğruluk gerektiren projeler için daha iyi bir seçim haline getirir.

 

Tek Etkili Hidrolik Silindir VS Çift Etkili Hidrolik Silindir

 

Çift etkili ve tek etkili silindirler arasındaki en belirgin fark port sayısıdır.Tek etkili konfigürasyonlarda bir bağlantı noktası bulunur ve hidrolik sıvının silindire tutarlı bir yönde akmasına izin vererek güç üretir.

 

Farklı türlerin nasıl karşılaştırıldığını görmek için aşağıdaki tabloya göz atın.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.