tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

Hidrolik Direksiyon Silindiri

JSRUIYA tarafından sağlanan direksiyon silindiri, belirlenen kalite normlarına uygun olarak gelişmiş tekniklerle birlikte en yüksek dereceli hammadde yardımı ile değerli bir şekilde üretilmiştir.

Teklif Alın
Kalite Hidrolik Direksiyon Silindiri Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Hidrolik Direksiyon Silindiri

Hidrolik Direksiyon Silindiri

JSRUIYA, Direksiyon Hidrolik Silindirinin önde gelen tedarikçilerinden biri olarak ortaya çıkmıştır.Sağlanan silindir, belirlenen kalite normlarına uygun olarak gelişmiş tekniklerle birlikte en kaliteli hammadde yardımı ile değerli bir şekilde üretilmiştir.Ayrıca, bu silindir, kullanıcı tarafında kusursuzluğunu garanti eden çeşitli kalite parametreleri üzerinde sıkı bir şekilde test edilmiştir.

 

Traktörler İçin Hidrolik Direksiyon Silindiri

 

Direksiyon hidrolik silindiri, sürücüye araç yön ayarı için yardımcı olmak, sürücülerin kuvvet yoğunluğunu azaltmak için direksiyon simidini çevirmek içindir. Şu anda, güç destekli direksiyon sistemi üç kategoriye ayrılabilir: mekanik hidrolik hidrolik direksiyon sistemi, elektronik hidrolik hidrolik direksiyon sistemi ve elektrikli hidrolik direksiyon sistemi.

 

Forklift Hidrolik Direksiyon Silindiri

 

Genellikle forklift için iki çeşit direksiyon sistemi vardır, biri rot kullanılarak rot kullanılarak mekanik direksiyon, diğeri ise forklift hidrolik direksiyon silindiri kullanılarak hidrolik direksiyon.Servo direksiyon silindiri, zıt yönlerde eşit kuvvet uygulayabilen çift etkili bir silindirdir.Bu, sola veya sağa dönüşler için tekerlekleri iki yönde itmek için gereklidir.

 

Elektrikli forkliftlerde, hidrolik direksiyon hidrolik bileşenleri ayrı bir pompayla çalışır.İçten yanmalı forkliftlerde, hidrolik direksiyon bileşenleri, diğer hidrolik bileşenler için kullanılan pompanın aynısını çalıştırır.

 

Özellikler:

pas geçirmez

Kurulumu kolay

Sağlam yapı

 

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.