tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

Rot Hidrolik Silindir

JSRUIYA çok çeşitli standart hidrolik rot silindirlerine sahiptir ve özel hidrolik rot silindirlerinin tasarımında, mühendisliğinde ve üretiminde üstündür.

Teklif Alın
Kalite Rot Hidrolik Silindir Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Rot Hidrolik Silindir

Rot Hidrolik Silindir

JSRUIYA Hidrolik Makine, yüksek kaliteli hidrolik rot silindirlerinin önde gelen üreticisidir.Çok çeşitli standart hidrolik rot silindirlerimiz var ve özel hidrolik rot silindirlerinin tasarımında, mühendisliğinde ve üretiminde mükemmel durumdayız.

 

Rot hidrolik silindirler, ağır hizmet tipi bir tasarım sunar, Dayanıklılık için yüksek gerilimli honlanmış soğuk çekilmiş boru.Yüksek gerilimli zemin ve cilalı sert krom kaplama çubuk.Vidalı sünek demir çatal montajlı sünek demir çatal uç montajı.Çubuk contalar, iç O-ring ve poliüretan sıyırıcı ile yüksek kaliteli U-kaplı poliüretandan oluşur.JSRUIYA rot silindirleri, en zorlu uygulamalarda uzun ömür ve sorunsuz performans sağlamak için en yüksek endüstri standartlarına göre tasarlanmıştır.

 

Tie-rod silindirler genellikle hafif ila orta hizmet uygulamalarına kurulur ve yaygın olarak tarım ve inşaat endüstrilerinde, ayrıca atık ve geri dönüşüm, römorkların OEM üretimi ve metal imalat gibi uygulamalarda kullanılır.

 

Özel uygulamalarınızla ilgili yardım için lütfen bir JSRUIYA temsilcisiyle iletişime geçin.

 

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.