tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

şirket Profili

Teklif Alın
Ana sayfa -

JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili

JSRUIYA Hydraulic Machinery
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  JSRUIYA

 • No. Çalışanları

  40~80

 • Yıllık satış

  1.5 million-3 million

 • Yıl kurulan

  2011

 • İhracat p.c

  70% - 80%

 • 100

 • Bize Ulaşın:

  sales@jsryhydraulic.com

 • Alex:

  alex@jsryhydraulic.com

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-137-7502-2072

Giriş

JSRUIYA Hydraulic Machinery Co., Ltd. 2011 yılında kurulmuş ve ana uzmanlık alanı hidrolik silindirlerin imalatı olan bir üretim şirketidir. Çeşitli mobil ekipman endüstrisi ve yüksek korozyona dayanıklı hidrolik silindirlerin tasarımı ve üretiminde uzmanız.Öncelikle her tür kamyon uygulaması için hidrolik silindir üretimiyle başladık, ancak zamanla çeşitli endüstriyel uygulamalar için silindir üretimine geçtik.Özellikle, son 10 yılda JSRUIYA tarım, çöp kamyonları, hafriyat, madencilik makineleri, kaldırma platformları ve inşaat makineleri ve ağır araçlar için özel hidrolik silindirler üretmektedir.
 
Hidrolik silindirlerin ve hidrolik sistemlerin üretim verimliliğini ve kalitesini artırmak için hammaddeler konusunda katı standartlarımız var.Çin, büyük bir çelik üreten ülkedir.Yüksek kaliteli hammaddeler fabrikamızdan onlarca kilometre uzakta satın alınabilir ve hammaddenin nakliye maliyetini düşürür, böylece üretim maliyetlerinden tasarruf sağlar.Ek olarak, hammaddelerin yakın mesafeden tedarik edilmesi, hammaddelerin kalitesini etkin bir şekilde kontrol edebilir, böylece bitmiş ağır hizmet silindirlerinin kalitesini garanti eder.
 
İşleme ekipmanı açısından, haddeleme ekipmanı, honlama makineleri, çeşitli CNC makineleri, delme makinesi, torna tezgahı, kesme makinesi, kaynak robotu, kumlama ekipmanı, boyama ekipmanı vb. CNC işleme ekipmanlarına sahibiz. Bu üretim makineleri üretimi garanti eder. bitmiş ürünlerin verimliliği ve tutarlılığı.Bu cihazlarla farklı müşterilerin üretim ihtiyaçlarını ve zaman gereksinimlerini zamanında karşılayabiliyoruz.
 
Üretim ekipmanları, şirketin gelişimi ve ürünlerin üretimi için yeterli olmaktan uzaktır.Mükemmel çalışanlar da vazgeçilmezdir.Profesyonel bir özel hidrolik silindir üreticisi olarak, yetenek rezervine büyük önem veriyoruz.Profesyonel tasarım ekibimiz ve teknik kadromuz, müşterinin gereksinimlerine göre hızlı bir şekilde hidrolik silindirler tasarlamak ve üretmek için birbirleriyle işbirliği yapar, bu da zamanında teslimatı sağlar ve müşterilerin beğenisini kazanmamıza yardımcı olur.Tasarım ekibi ve teknik kadronun yanı sıra üretim çalışanlarımızın çoğu 5 yılı aşkın süredir şirketimizde çalışmakta ve şirketin gelişimine önemli katkılar sağlamıştır.
 
10 yıldan fazla bir süredir JSRUIYA Hidrolik, büyük ölçekli bir işletmeye dönüşmüştür.Sürekli çabalarımızla şirket, ISO9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikasını aldı ve müşterilerin üretim kapasitemize daha fazla güvenmesini sağlamak için kalite yönetim sistemini kesinlikle uyguluyoruz.Şirketin sonraki gelişiminde, farklı ülkelerden daha fazla müşteri bizimle işbirliği yapıyor ve farklı müşteriler, kişiselleştirme standartlarımızı sürekli olarak iyileştirmemizi ve geliştirmemizi sağlayan özelleştirme gereksinimlerinde farklılık gösteriyor.Tasarımcılarımız ve teknisyenlerimiz, üretilen her hidrolik silindirin müşterinin gerçek ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayarak beceri ve yeteneklerini uygulamada geliştirmeye devam ediyor.
 
Özelleştirme ve üretimde 10 yılı aşkın deneyime sahip profesyonel bir hidrolik silindir üreticisi olarak.Farklı müşterilerin gereksinimlerine göre farklı özelleştirme görevini sınırlı bir sürede tamamlayabiliriz.Başarılarımızdan gurur duyuyoruz, aralarında 200 mm'ye kadar delik çapı, 1500 m'ye kadar strok, 2500PSI'ye kadar çalışma basıncı olan çok sayıda özelleştirilmiş hidrolik silindirimiz var.Şirketinizin ilgili gereksinimleri veya teknolojisi varsa, iletişime geçmekten ve daha fazla işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız.
 

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 0

 

 

 

 

Geçmiş

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 02011 yılında şirket, hidrolik silindir üretmek için 3.000 metrekareden fazla bir atölye kurdu.

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 02012 yılında şirket ISO9000, 5S kalite yönetim sistemini geçti.

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 02015 yılında çeşitli kamyonlar için hidrolik silindir OEM hizmeti vermiştir.

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 02018 yılında Madencilik ekipmanları ve kesim masası için hidrolik silindirlerin OEM hizmetini verdi.

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 02020'de yıllık üretim 22.000 hidrolik silindire ulaştı.

Çin JSRUIYA Hydraulic Machinery şirket Profili 0Gelecekte, tüm dünyadaki müşterilere hizmet verin.

 

 

 

Hizmet

Özel Hidrolik Silindir İmalatı

Hidrolik silindirlerin çizimleri veya hidrolik prensip şeması gibi özel gereksinimleriniz varsa, bize yalnızca çalışma koşullarını ve sıcaklık gereksinimleri, açık veya kapalı gibi çalışma ortamı özelliklerini, korozyon önleyici tedaviye ihtiyaç duyup duymadığını, çalışma olup olmadığını söylemeniz yeterlidir. ortam çok kötü vs.

 
Bize çizimler sağlayamıyorsanız, aşağıdaki parametreleri bize bildirmeniz yeterlidir:
 
Hidrolik silindir: delik çapı, çubuk çapı, strok, montaj uzunluğu, kurulum yöntemi, malzeme gereksinimleri, bileşen gereksinimleri vb.

 

JSRUIYA Hidrolik Makineleri, mümkün olan en iyi tasarımları üretmek için son derece deneyimli ve akışkan gücü mekaniği konusundaki derin bilgilerinin yanı sıra en son Solid Edge 3D CAD paketi ve sonlu eleman analizi tekniklerini kullanan kendi kurum içi mühendislerimize sahiptir.

 

Teknik departmanın uzmanları, üretimin kalitesini her aşamada kontrol eder, ayrıca sevkiyat öncesi kesin kabulü gerçekleştirir.Test raporlarına ve diğer muayene belgelerine dayanarak her silindir için Kalite Belgesi/Ürün Pasaportu düzenleyerek müşteriye ürünlerle birlikte gönderiyoruz.

 

Yeni ürününüz için herhangi bir ihtiyacınız varsa veya daha fazla iyileştirme yapmak istiyorsanız, desteğimizi sunmak için buradayız.

 

 

 

Ürün Hizmetleri:

 

→Hammaddeler →Kesme →Dövme →Kaba işleme → Kumlama → Isıl işlem
→Test →Moda →Temizlik →Montaj → Paketleme →Nakliye

 

 

Tasarım Hizmetleri:

 

Bireysel tasarımlı yüksek kaliteli hidrolik silindirler
Mevcut hidrolik silindir için en iyi güncelleme çözümleri
Orijinal çizimlerin varsayılan olarak teknik belgelerin geliştirilmesi
Yüksek kaliteli üretim malzemeleri ve en iyi bileşen markaları ve endüstriyel kauçuk ürünler
20 ila 2000 mm arasında çubuk (piston) çapı
50'den 15000 mm'ye ve daha fazla strok
Honlanmış yüzeyin pürüzlülüğü Ra 0,2 μm'ye kadar
Üretilen silindirlerin %100'ünün test edilmesi
Üretim ve teslimatın tam izlenebilirliği ve kontrolü
Projenin başından sonuna kadar mesleki yeterlilik

 

 

Satış sonrası hizmetler:

 

Bir yıl garanti
Satış sonrası karşılaştığınız sorunları çözmek için uzun süreli takip hizmeti sunulmaktadır.

 

 

 

Ekibimiz

JSRUIYA Hidrolik Makine toplam 42 personele sahiptir.Deneyimli Tasarım ve Mühendislik profesyonelleri, Verimli Teknisyenler ve İş Gücü, Agresif Pazarlama personeli ve Yöneticilerden oluşan özel bir ekibimiz var.

 

 

TASARIM

100 yıllık hidrolik sistem ve tasarım uzmanlığından yararlanın.Misyonumuz, fikirlerinizi ve hedeflerinizi uygulanabilir, pazar lideri, maliyet etkin çözümler sunan bir çözüme dönüştürmektir.Gün içinde. Gün dışında.

 

İŞBİRLİĞİ
Başarınız bizim başarımıza eşittir.Müşterilerimizin yorumlaması ve takip etmesi için yenilikçi ancak basit hidrolik çözümler yaratıyoruz - tüm süreci sizin için mümkün olduğunca kolay tutuyoruz.

 

DANIŞMANLIK
Öncü yenilikler, prototip oluşturma ve ürün ve sistem yeniden tasarımlarından kritik yedek parça analizi, sorun giderme, ekipman testi ve onarımlarına kadar her konuda yardımcı olabiliriz.

 

BÜTÜNLÜK

Emin ellerdesin.Yaptığımız işlerin çoğu hakkında bağıramıyoruz - işlerimizin çoğu Gizlilik Sözleşmeleri ile korunmaktadır.Ve bu bize yakışıyor.Daima güven, dürüstlük ve saygı çerçevesinde hareket ederiz.