tamam
JSRUIYA Hydraulic Machinery 86-137-7502-2072 sales@jsryhydraulic.com

Forklift Hidrolik Silindir

Forklift serisi silindirler, yatırma silindirlerini, kaldırma silindirlerini, hidrolik direksiyon silindirlerini ve benzerlerini içerir.

Teklif Alın
Kalite Forklift Hidrolik Silindir Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Forklift Hidrolik Silindir

Forklift Hidrolik Silindir

Mobil hidrolik, örneğin forkliftlerde bulunan ana bileşenlerden biridir ve örneğin çatallara manevra yapma gücü sağlar.Forklift serisi silindirler, yatırma silindirlerini, kaldırma silindirlerini, hidrolik direksiyon silindirlerini ve benzerlerini içerir.

 

Forklift silindirlerimiz, depo taşımacılığının zorluklarına dayanacak şekilde yapılmış sağlam, tutarlı bir tasarıma sahiptir. Tüm ürünlerimiz gibi çelik forklift silindirlerimiz de en yüksek kalitededir.Forklift silindirlerimiz, taşıma, onarım, bakım ve müşteri tercihinde tasarruf sağlayarak yatırımınızın geri dönüşünü sağlar.Rekabetçi fiyatlarımız ve kanıtlanmış müşteri desteğimiz sayesinde, forklift silindir kalitemiz ve değerimizin yenilmesi zordur.

 

FORKLİFT HİDROLİKLERİ: KALDIRMA SİLİNDİRİ

Kaldırma silindiri/silindirleri, en büyük sıvı akışı hacmini veya dakikada galon (GPM) kabul eder.Sadece bir yönde iten tek etkili bir hidrolik silindirdir.Kontrol valfi, kaldırma konumuna getirildiğinde sıvıyı silindire ve çubuğa yönlendirir.

 

FORKLİFT HİDROLİKLERİ: EĞME SİLİNDİRİ

Eğim silindiri, çift etkili bir hidrolik silindirdir, yani yükünü hem itebilir hem de çekebilir.Genel olarak, forklift üzerinde, dik tertibatın sol ve sağ sabit raylarını çerçeveye bağlayan iki yatırma silindiri vardır.Bu özellik, öne veya arkaya eğildiğinde tek tip kontrol sağlar ve forklift çalışırken dikmenin bir yandan diğer yana esnemesini engeller.

 

FORKLİFT HİDROLİK DİREKSİYON SİLİNDİRİ

Servo direksiyon silindiri, zıt yönlerde eşit kuvvet uygulayabilen çift etkili bir silindirdir.Bu, sola veya sağa dönüşler için tekerlekleri iki yönde itmek için gereklidir.Elektrikli forkliftlerde, hidrolik direksiyon hidrolik bileşenleri ayrı bir pompayla çalışır.İçten yanmalı forkliftlerde, hidrolik direksiyon bileşenleri, diğer hidrolik bileşenler için kullanılan pompanın aynısını çalıştırır.

 

Sektörün en geniş çelik forklift silindir yelpazesini sunuyoruz.Özellikler şunları içerir:

Üstün dayanıklılık ve ekonomi

Daha az sızıntı olasılığı olan daha güçlü, daha iyi görünen bir silindir için bir yatay kaynaklı iki parçalı yapı

Hafif güç için tasarlandı

Sağlam, hasara dayanıklı tamamen çelik yapı

Pas önleyici toz boya

Ekonomik ürün grubu

Üstün teslimat ve hizmet

Müşteri ihtiyaçlarına uyarlanabilen çoklu valf konfigürasyonları

Kuru, temiz iç mekanlar

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.